جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 88 مدال رنگارنگ دستاورد ورزشکاران کرمانشاهی در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور

   88 مدال رنگارنگ دستاورد ورزشکاران کرمانشاهی در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور

   88 مدال رنگارنگ دستاورد ورزشکاران کرمانشاهی در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کسب 88 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران کرمانشاهی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور خبر داد.

   به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان به نقل ایسنا، جلال عزیزی با اشاره به پایان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، گفت: ورزشکاران اعزامی از استان کرمانشاه در این دوره از المپیاد در 85 رشته حضور داشتند که خوشبختانه شاهد عملکرد موفقی از آنها بودیم.
   وی از کسب 88 مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی در این المپیاد خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون 83 مدال در سامانه ثبت شده و پنج مدال دیگر هنوز به ثبت نرسیده است.
   معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: استان کرمانشاه با کسب 31 مدال طلا، 27 نقره و 25 برنز مدال های ثبت شده در سامانه در رتبه بندی استان های کشور، در جایگاه هفتم قرار گرفت که نسبت به دوره اول این المپیاد پنج پله صعود داشته است.
   وی بیشترین مدال های کسب شده را مربوط به رشته های شنا، کونگ فو و قایقرانی دانست و عنوان کرد: در برخی دیگر از رشته ها نیز مانند ووشو، دومیدانی و ژیمناستیک عملکرد خوبی داشتیم.
   عزیزی با اشاره به میزبانی کرمانشاه در برگزاری سه رشته هندبال، شنا و هاکی این دوره المپیاد، گفت: مسابقات المپیاد در 10 استان کشور برگزارشد و کرمانشاه یکی از استان های میزبان بود، و ما از ابتدا درخواست میزبانی تعدادی رشته
   که در آنها مدال آور هستیم را داده بودیم، اما درمقابل دو رشته هندبال و هاکی را به ما تحمیل کردند، درصورتی که اگر با رشته هایی که درخواست داده بودیم، موافقت می شد مدال آوری بیشتری در این دوره از المپیاد داشتیم.
   اخبار مرتبط
کرمانشاه - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,932,733
تعداد بازدید امروز : 205
تعداد بازدید دیروز : 1,554
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.