جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور بانوی قایقران کرمانشاهی در مسابقات آزمایشی پارالمپیک 2020

   حضور بانوی قایقران کرمانشاهی در مسابقات آزمایشی پارالمپیک 2020

   حضور بانوی قایقران کرمانشاهی در مسابقات آزمایشی پارالمپیک 2020

   بانوی قایقران کرمانشاهی برای شرکت در مسابقات آزمایشی پارالمپیک 2020 دوشنبه عازم توکیو می‌شود.

   به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان به نقل ایسنا، شهلا بهروزی راد حضورش در این مسابقات را بنا به دعوت کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی کانوئینگ اعلام کرد و گفت: طبق برنامه ریزی فدراسیون جهانی، این مسابقات با حضور نفرات برتر «پاراکانو» دنیا در همان دریاچه‌ای برگزار خواهد شد که قرار است مسابقات پارالمپیک 2020 را در آن برگزار شود.
   وی افزود: برای حضور در این مسابقات دوشنبه این هفته (18 شهریور) عازم توکیو می شوم و مسابقات نیز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.
   بهروزی راد عنوان کرد: باتوجه به اینکه این مسابقات با حضور قهرمانان جهان برگزار شده و به نوعی شبیه سازی مسابقات المپیک است، برای همین کار دشوار و سختی در توکیو پیش رو دارم.
   وی تاکید کرد: قطعا این مسابقات برای همه ورزشکاران حاضر در آن مهم است و سعی می کنند خود را محک بزنند، بنابراین من هم تمام تلاشم را خواهم کرد که نتیجه ای مطلوب کسب کنم.
   بانوی کرمانشاهی تیم ملی قایقرانی ایران، اظهار کرد: از چند هفته پیش که با دست پُر و کسب سهمیه المپیک از مسابقات جهانی مجارستان برگشته ام تا چند روز پیش تمرین خاصی نداشتم، اما در روزهای گذشته تمریناتم را با قدرت بیشتر آغاز کرده ام.
   وی یادآورشد: باتوجه به تمرینات خوبی که در دریاچه «آزادی» داشته‌ام، امیدوارم بتوانم نتیجه خوبی را در مسابقات آزمایشی المپیک 2020 بگیرم.
   اخبار مرتبط
کرمانشاه - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,932,666
تعداد بازدید امروز : 138
تعداد بازدید دیروز : 1,554
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.