جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برپایی اردوی تیم ملی "جودو" نوجوانان در کرمانشاه

   برپایی اردوی تیم ملی "جودو" نوجوانان در کرمانشاه

   برپایی اردوی تیم ملی "جودو" نوجوانان در کرمانشاه

   رئیس هیات جودو استان کرمانشاه از برپایی اردوی تیم ملی جودو نوجوانان ایران در کرمانشاه خبر داد.

   به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان و به نقل از ایسنا بابیان اینکه این اردو از چند روز پیش آغاز شده و تا 24 مرداد ادامه خواهد داشت، گفت: در این اردو ملی پوشان نوجوان جودوی ایران زیر نظر ایوب رستمی به عنوان سرمربی و یونگ چیل و محمدرضا غفاری به عنوان مربیان تمرینات خود را در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه انجام می دهند.

   وی اضافه کرد: به منظور استفاده حداکثری از این ظرفیت که برای جودو کرمانشاه فراهم شده، اردوی تیم های رده پایه استان را نیز در کنار اردوی نوجوانان تیم ملی برپا کرده ایم.

   رئیس هیات جودو استان هدف از برپایی این اردوی مشترک را بالا رفتن سطح فنی و تکنیکی جودوکاران رده های پایه کرمانشاه اعلام کرد و گفت: باتوجه به در پیش بودن المپیاد بزرگ استعدادهای برتر ورزشی کشور در اواخر مرداد، برپایی این اردو به بالا رفتن سطح آمادگی جودوکاران نونهال و نوجوان کرمانشاهی برای حضور در این رقابت ها کمک خواهد کرد.

   وی یادآورشد: همچنین مربیان رشته جودو چند شهرستان استان همچون صحنه و کنگاور نیز در این اردو حضور دارند تا از تجربیات مربیان بزرگ حاضر دراین اردو استفاده و دانش خود را بروزرسانی کنند.

   عباس آبادی در پایان با مطلوب خواندن زیرساخت های رشته جودو در کرمانشاه، اعلام کرد: از آنجایی که زیرساخت های خوبی در این رشته داریم، این آمادگی را داریم که میزبانی اردوهای مختلف تیم های ملی جودو در کرمانشاه باشیم تا رشد و ارتقاء این رشته در استان بیش از پیش تحقق پیدا کند.

   نزدیک به 700 جودوکار سازمان یافته به همراه 38 مربی این رشته در استان کرمانشاه فعال هستند.
   اخبار مرتبط
کرمانشاه - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,041,702
تعداد بازدید امروز : 1,580
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.