جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس فدارسیون بوکس: بهترین‌ها را به مسابقات جهانی اعزام می‌کنیم

   رئیس فدارسیون بوکس: بهترین‌ها را به مسابقات جهانی اعزام می‌کنیم

   رئیس فدارسیون بوکس: بهترین‌ها را به مسابقات جهانی اعزام می‌کنیم

   رئیس فدراسیون بوکس گفت: از مجموع نفراتی که در اردوی تیم ملی داریم، پنج نفر برتر را به مسابقات جهانی اعزام خواهیم کرد.

   ّبه گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان و به نقل از ایسنا حسین ثوری در گفت و گویی ضمن تشریح آخرین وضعیت تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی روسیه گفت: مشت زنان ملی پوش کشورمان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند و به فاصله یک ماه مانده تا مسابقات جهانی از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند.

   وی که برای شرکت در مراسم اختتامیه رقابت های بوکس قهرمانی جوانان کشور در کرمانشاه حضور داشت، در پاسخ به چرایی کاهش اعزامی ها به مسابقات جهانی، اظهارکرد: باتوجه به اینکه در جنگی اقتصادی قرار داریم، بدنبال این هستیم تا از مجموع نفراتی که در تیم ملی داریم، بهترین‌ها را به این مسابقات اعزام کنیم.

   رئیس فدراسیون بوکس تاکید کرد: پنج نفری که قرار است به مسابقات جهانی اعزام شوند، از نظر کادر فنی تیم ملی جزو بهترین ها هستند و امید به عملکرد بهتری از آنها داریم.

   وی در ادامه درخصوص سالار غلامی بوکسور کرمانشاهی حاضر در رقابت های لیگ جهانی نیز گفت: سالار غلامی یکی از بهترین بوکسورهای ایران است و هرچند به واسطه حضور در رقابت های لیگ جهانی در اردوهای تیم ملی نیست، اما او را جزو لیست فعلی قرار داده ایم.

   ثوری همچنین به برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی جوانان ایران در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: سطح فنی و کیفی این مسابقات بسیار رضایت بخش بود. همچنین امیدواریم کرمانشاه در میزبانی مسابقات بین المللی جام فجر نیز به مانند مسابقات قهرمانی جوانان کشور عملکردی عالی داشته باشد.

   مسابقات بوکس جهانی 2019 روسیه 15 شهریور امسال برگزار خواهد شد.
   اخبار مرتبط
کرمانشاه - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,041,629
تعداد بازدید امروز : 1,507
تعداد بازدید دیروز : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.