جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 30 خانه ورزش روستایی در کرمانشاه راه اندازی می‌شود

   30 خانه ورزش روستایی در کرمانشاه راه اندازی می‌شود

   30 خانه ورزش روستایی در کرمانشاه راه اندازی می‌شود

   رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کرمانشاه از راه اندازی 30 خانه ورزش در روستاهای استان تا پایان امسال خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه ،بهرام بهروش در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به راه اندازی 10خانه ورزش در روستاهای استان طی چند هفته گذشته اشاره کرد و گفت: هدف از راه اندازی خانه‌های ورزش، جلوگیری از گرایش جوانان روستاهای استان به سمت آسیب های اجتماعی است.
   این مسئول با بیان اینکه شورای مبارزه با مواد مخدر استان در بحث راه اندازی خانه های ورزش با هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی همکاری می کند، اظهارکرد: در این خانه ها، تجهیزاتی مانند فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، پایه دارت و تشک تاتامی برای ورزش های رزمی مستقر می کنیم.
   وی افزود: برای تجهیز و راه اندازی هر خانه ورزش در روستاهای استان مبلغ سه میلیون تومان هزینه می شود.
   رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کرمانشاه از راه اندازی 30خانه ورزش روستایی دیگر در استان تا پایان امسال خبرداد و اظهارکرد: برنامه ما راه اندازی این خانه ها در روستاهای دور افتاده و محرومی است که دسترسی کمتری به امکانات ورزشی دارند.
   وی با بیان اینکه خانه های ورزش در مکانهای بلا استفاده روستاها راه اندازی می شوند، ادامه داد: برای راه اندازی این خانه ها در اکثر روستاهای استان به کمک خیرین و ادارات عضو شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر نیاز داریم.
   اخبار مرتبط
کرمانشاه - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,500,463
تعداد بازدید امروز : 1,031
تعداد بازدید دیروز : 2,103
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.